Matematyczne kamery zakończone.

Znamy już zwycięzców w konkursie “Matematyczne kamery”: W kategorii klas 4-6 szkoły podstawowej zwycięzył film “Dodawanie i odejmowanie ułamków na klockach Lego”, w ktegorii klas 7, 8 i 3 gimnazjum film “Świat przez pryzmat matematyki”.
Gratulujemy. Pełne wyniki wkrótce.

Matematyczne Kamery

Głosowanie internetowe zakończone. Ponieważ głosowanie zostało uruchomione z opóźnieniem, głosowanie zostało o taki sam czas przedłużone. 

Wyniki są znane, a głosy przeliczają się na punkty. W głosowaniu internetowym, głosujący dokonali podziału 200 punktów proporcjonalnie do liczby oddanych głosów.

Teraz nadszedł czas na ocenę komisji konkursowej. Każdy z trzech jurorów ma do podziału 200 punktów między wybrane filmy.

Finalne oceny zostaną wkrótce podliczone i wyniki ogłoszone w środę, 24 kwietnia.

Oczekujemy z niecierpliwością i trzymamy kciuki.

Głosowanie w konkursie “Matematyczne Kamery”

Głosowanie w drugiej edycji Ogólnopolskiego Konkursu “Matematyczne Kamery” rozpoczęte. Z powodów technicznych rozpoczęcie głosowania opóźniło się o kilka godzin.

Tym razem wybieramy najlepsze, spośród 24 zakwalifikowanych filmów. Rywalizują one w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 4 – 6 oraz klasy 7, 8 i 3 gimnazjum.

Po głosowaniu internetowym głosować będzie Kapituła Konkursu. Suma tych dwóch głosowań zadecyduje o wygranej. Trzymamy za wszystkich naszych twórców kciuki. POWODZENIA.

Aby zagłosować, kliknij w ten link .