Finał XIII edycji Konkursu

W sobotę 14 kwietnia 2012 o godzinie 12.00 rozpocznie się finał XIII edycji Powszechnego Internetowego Konkursu dla uczniów szkół średnich – Matematyka , organizowanego przez Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

Już po raz drugi, Fundacja Rodziny Maciejko ufundowała stypendium dla najlepszego laureata Konkursu spoza dużego miasta, który podejmie studia na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Stypendium dla laureata wynosi 10 000 zł, wypłacane w miesięcznych ratach w ciągu pierwszego roku studiów.

Uroczyste Zakończenie Konkursu odbędzie się we wtorek 24 kwietnia o godzinie 11.00 w Gmachu Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Podczas tej uroczystości ogłoszone zostaną szczegółowe wyniki finału obecnej edycji Konkursu oraz wręczone zostaną nagrody laureatom i osobom wyróżnionym.

Więcej informacji, regulamin, szczegółowe relacje z poprzednich edycji Konkursu oraz zdjęcia można znaleźć na stronie: http://www.konkurs.mini.pw.edu.pl